Menu główne

- Strona główna
- darmowe programy
- Porady
- programowanie
- inne rzeczy
- kontakt

Kategorie porad

- bezpieczeństwo
- (e)-biznes
- telefonia
- maile, spam
- dla webmasterów
- pozostałe

 

 

Tutaj jestes: Jelcyn.com -> porady dla posiadaczy komputerów

POP i SMSy marketingowe

REKLAMA:
Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć strony internetowe, a nie masz o tym pojęcia wejdź na bezpłatny blog www.VideoWebmaster.pl

Jeśli już potrafisz tworzyć strony internetowe, wejdź na blog z poradami dla średnio-zaawansowanych webmasterów www.PomocnikWebmastera.pl

Mam komórkę w POPie. Wszystko fajnie, ale zaczęły mnie denerwować ich SMSy marketingowe (dotyczące jakiś konkursów, tanich dzwonkach polifonicznych itp.). Najbardziej mnie to denerwowało, gdy czekałem na ważnego SMSa a tu jak na złość był jakiś SMS marketingowy. No więc postanowiłem rozwiązać ten problem. Zadzwoniłem do BOKu (numer *22), połączyłem się z konsultatem i już nie otrzymuję SMSów marketingowych :-) Wszystko to trwało może 2 minuty, straciłem 1 zł na połączenie, ale za to mam święty spokój :-)

Aktualizacja 24.03.2005
Po zadzwonieniu do BOKu był tydzień ciszy aż tu nagle przyszedł jakiś SMS marketingowy. Zadzwoniłem do BOKu i (kulturalnie) wyjaśniłem, że założyłem blokadę na SMSy marketingowe a tu przyszedł jakiś SMS. Dowiedziałem się, że SMSy wysyła nie tylko IDEA, ale również inne zewnętrzne firmy.

Zgodnie z instrukcjami konsultantki miałem napisać email na adres: i poprosić o zaprzestanie wysyłania do mnie SMSów marketingowych na mój numer (należy podać swój numer). Ponieważ owe SMSy nie pochodziły od IDEI musiałem w treści maila podać numer z którego przyszedł SMS i orientacyjną treść SMSa. Po dwóch dniach dostałem odpowiedź, że mój email został przekazany odpowiedniej firmie, która już mnie nie będzie dręczyć reklamami ;-) Jak na razie od 3 tygodni nie otrzymuje SMSów marketingowych i jestem zadowolony :-)

wstecz