Menu główne

- Strona główna
- darmowe programy
- Porady
- programowanie
- inne rzeczy
- kontakt

Kategorie porad

- bezpieczeństwo
- (e)-biznes
- telefonia
- maile, spam
- dla webmasterów
- pozostałe

 

 

Tutaj jestes: Jelcyn.com -> porady dla posiadaczy komputerów

Jak się pozbyć z komórki napisu "IDEA MIŁEGO DNIA"?

REKLAMA:
Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć strony internetowe, a nie masz o tym pojęcia wejdź na bezpłatny blog www.VideoWebmaster.pl

Jeśli już potrafisz tworzyć strony internetowe, wejdź na blog z poradami dla średnio-zaawansowanych webmasterów www.PomocnikWebmastera.pl

Czasami ludzie się pytają na grupach dyskusyjnych, forach internetowych "Jak pozbyć się z wyświetlacza komórki głupiego napisu IDEA MIŁEGO DNIA". Odpowiedź na to pytanie jest prosta (porada dotyczy też innych operatorów np. mając telefon w sieci heyah na wyświetlaczu pisze ERA HEYAH") należy wgrać jakieś logo.

W internecie jest pełno serwisów oferujących loga dzwonki. Zawsze można zamówić jakieś ładne logo (można też zamówić "puste logo" dzięki czemu zniknie owy denerwujący napis). Takowe logo kosztuje zazwyczaj 2,44 zł (poniżej prezentuje 20 najpopularniejszych logosów dla komórek, jest wśród nich puste logo).

Osoby mające "kabel" do komórki same mogą za darmo wgrać puste logo. Np. w siemensach można wgrać monochromatyczny (czarno-biały) plik BMP (w moim MT50 rysunek nie może być większy niż 100x29 pixeli)

 

A oto najpopularniejsze loga dla Nokii

Loga dla innych telefonów + darmowe kolorowe tapety dla komórek

wstecz