Menu główne

- Strona główna
- darmowe programy
- Porady
- programowanie
- inne rzeczy
- kontakt

Kategorie porad

- bezpieczeństwo
- (e)-biznes
- telefonia
- maile, spam
- dla webmasterów
- pozostałe

 

 

Tutaj jestes: Jelcyn.com -> porady dla posiadaczy komputerów

Darmowe bramki MMS

REKLAMA:
Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć strony internetowe, a nie masz o tym pojęcia wejdź na bezpłatny blog www.VideoWebmaster.pl

Jeśli już potrafisz tworzyć strony internetowe, wejdź na blog z poradami dla średnio-zaawansowanych webmasterów www.PomocnikWebmastera.pl

W jednej z porad wypisałem darmowe bramki SMS. Teraz przyszła kolej na bramki MMS. Czym jest MMS? Odpowiedź jest prosta: jest to taki rozbudowany SMS, który może zawierać grafike i muzyke. MMSy obsługują jedynie "nowsze" komórki z kolorowymi wyświetlaczami. Możesz komuś zrobić niespodziankę i wysłać mu np. zdjęcie. Jeśli nie masz komórki z możliwością wysyłania MMSów, lub chcesz zaoszczędzić pieniądze, to mam niespodziankę: znalazłem w internecie 2 darmowe bramki MMS.

Pierwsza z nich to bramka IDEI. Jest to opisywany z poradzie bramki SMS mBox. Oprócz 30 darmowych SMSów można wysyłać aż 5 MMSów (co miesiąc). Może to nie dużo, ale po pierwsze za darmo a po drugie działa na wszystkie sieci. Osoby które mają komórki w innych sieciach niż IDEA nie mogą wysyłać MMSów (mają jedynie 10 SMSów na miesiąc). Bramkę MMS znajdziesz na pasku narzędziowym, chyba 6 ikona od prawej strony, ta co przedstawia aparat fotograficzny.

Druga z bramek nie wymaga rejestracji, ale ma ograniczenie: można wysyłać MMSy tylko do sieci Plus (Nie można wysyłać MMSów do abonentów sieci SamiSwoi). Bramke znajdziesz tutaj: http://mmscreator.jabler.com/edit UWAGA: ta bramka jest płatna, koszt wysłania MMSa wynosi 2zł+VAT (należy wysłać specjalnego SMSa aby dostac kod)

wstecz